Αυγ 272016

Μαθητές του Δημοτ. Σχολείου Βαμβακόπουλου

(Σχ iTunes 64-bit. Έτος 2009-2010  Στ? τάξη)

που εισήχθησαν στα Ελληνικά Πανεπιστήμια !!!!! 책 표지 다운로드!

Πολλά Συγχαρητήρια και Ευχές για Καλή Σταδιοδρομία

(όσο για εκείνους -ες που επέλεξαν κάποιον άλλο δρόμο  ή την επανάληψη της προσπάθειάς τους, ευχόμαστε εξίσου από καρδιάς,  ΚΑΛΗ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ό,τι κι αν κάνουν, έχοντας  σαν φάρο στη ζωή τους, όσα διδάχτηκαν απ’ τους δασκάλους τους, για μια αξιοπρεπή ζωή !!!!!!!!!!!!)

Βεριβάκη Μαρία   του Εμμανουήλ                       Φιλολογίας  (Ρέθυμνο)

Κατάκη Μαρία του Αντωνίου                                Διοίκησης Επιχειρήσεων (Κοζάνη)

Κίντριλη Δήμητρα του Δημητρίου                        Μηχανικών Περιβάλλοντος (Χανιά)

Κονταδά Αναστασία του Εμμανουήλ                  Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Χανιά)

Μαμαλουκάκης  Μιχαήλ  του Κων/νου              Μηχανικών  Φυσικών Πόρων και Περιβάλλοντος Τ.Ε windows 10 sticky notes. (Χανιά)                                                                                       (ΤΕΙ Κρήτης)

Μαρακάκη Αλεξάνδρα του Εμμανουήλ             Ψυχολογίας (Ρέθυμνο)

Μαρκουλάκης Ευάγγελος του Ιωάννη               Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο)

Ρενιέρης Εμμανουήλ του Αντωνίου                    Νομικής (Αθήνα)

Σφυράκης Γεώργιος του Νεκτάριου                   Σχολή Μηχανικών

Τσουχλαράκη Μαρία του  Νικολάου                   Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης (Ρέθυμνο)

Τωμαδάκη Υακίνθη του Κυριάκου                       Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο)

Χαιρετάκη Μαρία του Νικολάου                           Παιδαγωγικό  Νηπιαγωγών  (Φλώρινα)

Καζαλάκη Τριανταφυλλιά του Γρηγορίου           Νοσηλευτικής  (Αθηνά)

Κανιαδάκη Αγγελική του Γεωργίου                      Χημείας  (Ηράκλειο)

Μπουρμπάκης  Κων/νος του Χρήστου                 Αγροτικής Οικονομίας και Ανάπτυξης (Αθήνα)

Φουντουλάκης Γεώργιος του Ιωάννη                  Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (Ηράκλειο)

Φουντουλάκης Ιωάννης του Αντωνίου                 Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης (Χίος)

Φραγκιαδάκη Ειρήνη του Εμμανουήλ                  Νομικής (Θεσσαλονίκη)

Φραγκιαδάκης Αντώνιος του Ευάγγελου           Μαθηματικών και Εφαρμοσμένων Μαθηματικών (Ηράκλειο)

ΥΓ: α) Η σειρά  των ονομάτων είναι αυτή που δημοσιεύτηκε στις τοπικές εφημερίδες , ανά σχολείο Download debugview.                                                                                             β) Αν παρατηρηθεί κάποιο λάθος ή παράλειψη υπάρχει η καλή διάθεση να διορθωθεί άμεσα, γι αυτό να επικοινωνήσετε με το Δημ 원펀맨 리메이크 다운로드. Σχ. Βαμβακόπουλου ή να το καταγράψετε ηλεκτρονικά (FB) και ζητούμε εκ των προτέρων συγγνώμη 소설가가 되자 다운로드.

Φλεβάρης 2007 - Μουσείο Τυπογραφίας Χανιώτικων Νέων - Γ' τάξη Δημοτικού

Φλεβάρης 2007 – Μουσείο Τυπογραφίας Χανιώτικων Νέων – Γ’ τάξη Δημοτικού

Φλεβάρης 2007 - Μουσείο Τυπογραφίας Χανιώτικων Νέων - Γ' τάξη Δημοτικού

Φλεβάρης 2007 – Μουσείο Τυπογραφίας Χανιώτικων Νέων – Γ’ τάξη Δημοτικού

Αποτέλεσμα εικόνας για καλή σταδιοδρομία
«Πώς περνούν τα χρόνια όνειρα γλυκά, σαν τα χελιδόνια μες στην ξαστεριά «
Πολλά Συγχαρητήρια και Ευχές για Καλή Σταδιοδρομία
 Posted by on 27 Αυγούστου 2016

One Response to “Μαθητές του Δημοτ. Σχολείου Βαμβακόπουλου (Σχ. Έτος 2009-2010 Στ? τάξη) που εισήχθησαν στα Ελληνικά Πανεπιστήμια !!!!!! Πολλά Συγχαρητήρια και Ευχές για Καλή Σταδιοδρομία”

Comments (1)
  1. Συγχαρητήρια παιδιά για την επιτυχία σας.Να ξέρετε ότι όλοι μας είμαστε υπερήφανοι για το ήθος και τον χαρακτήρα σας και ελπίζουμε ότι, όταν θα πάρετε στους ώμους σας τις τύχες της πατρίδας μας,η κοινωνία μας θα δει καλύτερες μέρες.