Δεκ 112015

Σε μαθητική Εκδήλωση του Προγράμματος HEART II στο Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων βραβεύτηκαν οι μαθητές που διακρίθηκαν στον 3ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό κόμικ «κατά του καπνίσματος» 가정부 미타 다운로드. Το σχολείο μας εκπροσωπήθηκε με έργα των μαθητών του ΣΤ2. Ο μαθητής του ΣΤ2 Τσιχλάκης Αλέκος έλαβε το πρώτο βραβείο πανελληνίως στην κατηγορία του Δημοτικού (Ε΄- ΣΤ΄) το οποίο και του απονεμήθηκε από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας στην παραπάνω εκδήλωση την Τετάρτη 9 Δεκεμβρίου 2015 google keep 다운로드.

Μαθητική Εκδήλωση του Προγράμματος HEART II στο Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων

Αυτό που ξεχώρισε στο κόμικ του Αλέκου είναι η λεπτομερής δουλειά σ’ επίπεδο σκίτσου,     η στάση κατανόησης που άφησε να διαφανεί στον άνθρωπο που κάνει  προσπάθεια να κόψει το κάπνισμα, αλλά και η εναλλακτική πρότασή του για περπάτημα στην εξοχή !!!!!!!!! 윈도우7 pro iso 다운로드! Οι συμμετοχές των μαθητών ήταν αρκετές από το ΣΤ2 και ανήκουν σε όλους πολλά   πολλά συγχαρητήρια !!!!!!! StarCraft rip version!

Εργο-Αλέκου-Τσιχλάκη Κόμικ κατά του Καπνίσματος

(Άνοιξε το παραπάνω pdf αρχείο για να δεις το κόμικ)

Δες τ’ αποτελέσματα του Διαγωνισμού

Posted by on 11 Δεκεμβρίου 2015